Названі кращі автомобілі Північної Америки Истории успеха

В Сполучених Штатах було вручено престижну премію North American Car and Truck/Utility of the Year. Американці визначають кращий автомобіль року на теренах Північної Америки щорічно, починаючи з 1994 року.

Премія присуджується у двох категоріях: кращий легковий автомобіль і кращий позашляховик. Щороку в січні провідні автожурналісти оголошують переможців в цих категоріях. Інноваційність, комфорт, дизайн, безпека, керованість, зручність для водія і вартість – це основні фактори, за якими визначають переможців.

Цьогоріч за підсумками голосування, в якому взяли участь 53 автомобільні журналісти з США та Канади, кращим легковим автомобілем року став Honda Civic. Японцю довелось конкурувати з Chevrolet Malibu та Mazda MX-5.

2016 Honda Civic Sedan

2016-honda-civic-lx-interior-view

Титул кращого позашляховика американці вручили новому Volvo XC90. Крім шведського позашляховика, за лідерство в сегменті боролися Honda Pilot і Nissan Titan XD.

foto_032

The new Volvo XC90 with the T6 engine driven in Tarragona, Spain.

Цікавим є той факт, що обидва автомобілі, щоправда їх більш старі модифікації, вже здобували цю престижну премію. Так Civic виграв у 2006 році, а XC90 – у 2003-му.

У минулому році кращим легковим автомобілем року був Volkswagen Golf, а позашляховиком – Ford F-150.

Названі кращі автомобілі Північної Америки
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)