Новий Smart Fortwo 2016 модельного року Новости рынка

На вулицях українських міст дедалі частіше зустрічаються невеличкі машинки лише для двох пасажирів Smart Fortwo. В дослівному перекладі модель найпопулярнішого Smart звучить як “для двох”. І дійсно, навіть при великому бажанні, більше двох людей всередину поміститися не зможуть, а місця залишається хіба що для невеликого пакунку з продуктами із супермаркету.

Зовнішність традиційного Smart Fortwo є досить впізнаваною, однак вона не може похвалитися вишуканістю чи претензійністю. Все ж основний секрет цього автомобіля полягає в його компактності та економічності, що однозначно є перевагою у великому місті з проблемами паркування. Не менш актуальним є і питання безпеки. Хоча творці автомобіля і запевняють, що при фронтальному зіткненні монокок салону автомобіля здатен забезпечити збереження необхідного життєвого простору для водія та пасажира, однак, все ж розміри авто є настільки маленькими, що навіть підсвідомо, будь який водій боятиметься потрапити в аварію.

Очевидно, що цей малюк вже здобув чималу армію своїх прихильників і тому новина про те, що у новому 2016 році на нас чекає оновлена версія Smart Fortwo є не тільки довгоочікуваною але й дуже приємною.

Дизайн нового Smart Fortwo теж навряд чи можна назвати вишуканим. Скоріше він став більш схожим на продукт китайського автопрому. Все ж дизайнери концерну Daimler могли більше постаритися над зовнішністю досить популярної хоч і далеко не найпрестижнішої своєї марки. Окремо слід відзначити нову оптику, яка повністю відповідаю сучасним трендам світлодіодного освітлення.

Салон автомобіля став більш цікавим і ще більш експресивним. Немаленький кольоровий дисплей, повноцінна інформаційно-розважальна система та навіть функція MirrorLink, яка дозволяє дублювати на дисплей зображення із смартфону, підтверджують далеко не бюджетність даного автомобіля.

Щодо технічних нововведень, то окрім нової лінійки двигунів – 71-сильного атмосферника та турбованого двигуна на 90 кінських сил, можна також згадати зменшений радіус повороту – з 8,5 м до 7 м та новітні системи безпеки, розроблені інженерами Mercedes-Benz.

Новинка вийшла безперечно цікавою. Комусь може не сподобатися оновлений дизайн, але хтось може бути від нього у захваті. Загалом, цілком ймовірно, що цей малюк буде досить популярним навіть серед українців.

Новий Smart Fortwo 2016 модельного року
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)