Alfa Romeo оголосила склад команди Ф1 на 2021 рік

Автор: Редакція | 30 Жов, 2020
Alfa Romeo

Команда Ф1 Alfa Romeo оголосила про наміри залишити чинних гонщиків на третій сезон поспіль.

Після нещодавнього оголошення команди з Хінвіля про продовження партнерства з Alfa Romeo, стало зрозуміло, що нових власників «Sauber» влаштовує нинішня ситуація.

Тому оголошення про те, що Кімі Райкконен та Антоніо Джовінацці залишаться в Alfa Romeo на сезон-2021, не виглядає таким дивним. Команда офіційно підтвердила контракти обох пілотів, які виступають в її складі ще з початку 2019 року.
«Кімі не потребує представлення, – прокоментував новину бос команди Фредерік Вассер. – Його талант очевидний всім із 2001 року, і я все ще бачу його пристрасть і мотивацію кожного разу, коли спостерігаю за ним в роботі.

З ним ми можемо бути впевнені на 100%, що він покаже все, на що здатна машина. Він справжній лідер для людей, які з ним працюють.

Антоніо сильно закінчив торішню кампанію і також добре продовжив прогресувати в 2020 році. І на трасі, і в кімнаті для брифінгів з інженерами він грає одну з ключових ролей в нашій команді, і він повністю заслужив новий контракт на сезон-2021».

Нещодавно Кімі Райкконен вже встановив своєрідний рекорд стартів у Ф1, перевершивши Рубенса Баррікелло, проте майбутній чемпіонат стане для фіна вже 20-м у кар’єрі, а отже кожного гоночного вікенду рекорд буде оновлюватись.
Цікаво, що фін дебютував у Ф1 саме разом із Sauber ще у 2001 році, але потім «Айсмен» мав контракти з іншими командами (McLaren, Ferrari, Lotus, знову Ferrari). Й ось у 2019 знову повернувся до Хінвіля, що була перейменована на Alfa Romeo, яким володіє концерн Fiat Chrysler Automobiles (як до речі й Ferrari).

При цьому, єдиний італійський гонщик Джовінацці теж зберіг своє місце в команді, незважаючи на численні чутки про його можливу заміну. Можливо, що саме паспорт Антоніо важливіший для рекламних компаній Alfa Romeo, адже результати наявних юніорів Ferrari з Формули 2 поки не особливо вражають, а для «входження» нового пілота теж потрібен час.

Тим не менш, за припущеннями, у Haas все ж таки можуть перевести Міка Шумахера. Й це станеться за «квотою» Скудерії, адже німець знаходиться в гоночній Академії бренду. А отже місце другого пілота американський колектив обиратиме сам й це може бути Микита Мазепин.

Таким чином, для Серхіо Переса залишається лише два варіанти – Red Bull або Williams. При цьому в першій все ще не хочуть відпускати Албона й трохи поглядають в бік Ніко Хюлькенберга, а в другій Джордж Расселл все ще може захистити місце за допомогою підтримки Mercedes.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

 

Галерея Alfa Romeo C39:
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф: Alfa Romeo
Фотограф:
Фотограф: Alfa Romeo

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest