Алонсо пообіцяв розповісти про свої автоспортивні плани

Автор: Ольга Журавель | 06 Тра, 2020
Фернандо Алонсо

Фернандо Алонсо, дворазовий чемпіон Ф1, переможець 24 годин Ле-Мана та чемпіон WEC, на своїй сторінці в Instagram пообіцяв невдовзі оголосити про свої плани на наступний рік.

Іспанець полюбляє заінтригувати шанувальників на своїх сторінках у соціальних мережах публікаціями із загадковим змістом. Минулого тижня він створив опитування, в якому попросив проголосувати за один із чотирьох варіантів:  WEC, Дакар, Формулу 1 та IndyCar. За три дні голосування перший варіант набрав 3,5 % голосів, другий – 5,6 %, третій – 82,3 %, і четвертий – 8,7 %.

Після закінчення голосування 1 травня Алонсо просто подякував усім учасникам, і до початку цього тижня не давав підказок про те, чи згодний він із думкою більшості уболівальників. Однак у вівторок астурієць нарешті розповів дещо про свої плани у прямому ефірі на своїй сторінці в Instagram.

«Це запитання, на яке я відповідаю із 2018 року. Я хотів випробувати щось інше, наприклад, WEC, Дайтону або Дакар, і також хотів трохи відійти від Ф1 та її «екосистеми». Я завжди говорив, що нові правила Ф1 можуть знову зробити мене голодним до гонок, але тепер нові правила відкладені до 2022 року. Це погана новина для Ф1, але я розумію, чому введення регламенту відкладається, бо ж у цій ситуації ти не можеш розробляти машини 2021-го, – сказав іспанець. – Я знаю, що робитиму наступного року – сподіваюся, що скоро про це оголошу».

Варіанти для Алонсо

Фернандо знову у своєму стилі не став відкидати жодну з можливостей, і спочатку розповів про намір повернутися у Ле-Ман, де він двічі переміг у сезоні WEC 2018/2019 років: «Так, я сказав би, що так. Гіперкари здаються чудовим проектом, так само як і LMDh. У майбутньому є багато речей, які можуть дати імпульс перегонам на витривалість. Я не знаю, коли, але я знову буду в Ле-Мані.

Я завжди хотів ганятись у Ле-Мані, але мій досвід із Toyota і дві перемоги перевершили все. Коли ти маєш адреналін і пристрасть Ле-Мана, гонка здається короткою, хочеться ганятися більше годин. Це було фантастичним досвідом».

Потрійна корона

Також Алонсо, який прагне здобути  Потрійну корону автоспорту, розповів, що не вважає доцільним заради перемоги в одній гонці проводити повний сезон в IndyCar .

«Для цього знадобиться повна відданість і багато тренувань. 500 миль Індіанаполіса вже є великим викликом і вимагає багато підготовки, тому я не хочу уявляти собі, що потрібно для того, аби провести повний чемпіонат», – визнав він.

Крім того, дворазовий чемпіон Ф1 та чемпіон Чемпіонату з перегонів на витривалість порівняв ці дві серії: «Пілотування зовсім різне. У Формулі 1 важлива ефективність, потрібно намагатися робити все ідеально на кожному колі. У гонках на витривалість важливіший добрий баланс і гарна надійність: ти не витискаєш із машини усе до межі в усіх поворотах та не атакуєш усі бордюри. Також ти маєш діяти більш інстинктивно, бо на кожному колі тобі доводиться обганяти машини на всіх колах».

Окрім автоспорту

Зрештою, Фернандо, як власник кіберспортивної команди та команди Формули Renault розповів, чому він міг би стати власником команди WEC, але не бажає мати команду у Формулі 1.

«Люди запитують мене, чому я не прийду до Ф1 із власною командою, але я дуже чітко розумію, що цього не буде, тому що це приносить більше занепокоєння, ніж щастя.

Але у WEC можна прийти зі своєю машиною і розвиватись», – підсумував 38-річний гонщик.

Галерея з Фернандо Алонсо:
Фотограф: A.S.O.
Фотограф: Twitter
Фотограф:
Фотограф: Фернандо Алонсо

Додати свій коментарАлонсо пообіцяв розповісти про свої автоспортивні плани
Фернандо Алонсо планує розповісти про плани в автоспорті

Дворазовий чемпіон Ф1 Фернандо Алонсо незабаром оголосить про свої плани на 2021 рік
Pin It on Pinterest