Алонсо отримав дві пропозиції для виступу на Інді-500

Автор: Роман Галімон | 09 Лис, 2019

Фернандо Алонсо має давню мрію – здобути потрійну корону автоспорту й для цього йому потрібна лише перемога в перегонах «500 миль Індіанаполісу».

Останнім часом з’явилися припущення, що Алонсо знову хоче спробувати свої сили на Інді-500, проте не він сам шукає варіанти, а його запрошують декілька команд.

Читайте також:

Іспанське видання AS з’ясувало, що Фернандо отримав пропозицію від Andretti Autosport для виступу в легендарній гонці у 2020 році. Саме за цю команду Алонсо виступав у 2017 році, але тоді його машина була викрашена в кольори McLaren.

На разі, Фернандо все ще співпрацює з McLaren та йому вже теж пообіцяли «третю» машину, адже команда з Вокінгу запустила власний колектив на повний сезон IndyCar в партнерстві з командою Schmidt Peterson.

Проте є одне але. Алонсо хоче виграти. Цьогоріч іспанець спробував виступити на Інді-500, але машина McLaren Racing з двигуном Chevrolet та фактично підготована командою Carlin, навіть, не пройшла кваліфікацію.

Найкраща можливість – це сісти за машину Andretti Autosport, але тут своє невдоволення можуть висловити в Honda, яка постачає двигуни цій команді і в якій досі пам’ятають коментарі іспанця про двигуни компанії для Ф1.

І навіть, якщо Honda дозволить, своє слово мають сказати й в McLaren, адже Зак Браун все ще хоче залишити Алонсо послом бренду та посади за кермо своєї машини у WEC, а у американця є ще власна команда United Autosports, на 24 годинах Ле-Мана.

Яку ж команду вибере Алонсо?


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest