Алонсо пояснив критику двигунів Ф1 від Honda

Автор: Роман Галімон | 01 Лют, 2020

Дворазовий чемпіон Ф1 Фернандо Алонсо знову був змушений виправдовувати свої слова про «двигун для GP2» напередодні поновлення співпраці із Honda.

П’ять років тому іспанський гонщик назвав двигуни японської марки двигунами для серії GP2, коли команда McLaren явно боролась із проблемами швидкості на етапах Формули 1.

Після кількох років альянс між McLaren та Honda був розірваний, й наразі британська команда виступає у Ф1 на двигунах Renault, а з 2021 року отримає силові агрегати Mercedes.

Вважається, що скарги Алонсо, який був тоді пілотом команди з Вокінга, стали причиною розриву контракту, який приносив McLaren не тільки «безкоштовні» двигуни, але й спонсорські гроші.

На разі, тепер команда отримує нові двигуни за гроші, й з Mercedes теж залишиться клієнтською командою.

Всі ж переваги від технологічного партнерства тепер отримала Red Bull Racing, яка на японських двигунах у 2019 році здобула три перемоги, а пілоти Toro Rosso також на Honda принесли ще два подіуми.

Алонсо, який планує цього року виступити на Інді-500 для здобуття омріяної потрійної корони, змушений тепер шукати гарну команду з найкращим двигуном, яким у IndyCar є Honda. Й Алонсо не буде це робити разом із McLaren.

Тому Фернандо ще раз пояснив, чому в нього вирвались слова про «GP2 engine» кілька років тому.

«Це вилетіло від розчарування, і, можливо, я не повинен був цього говорити, але я не сказав це в мікрофон на камеру або на прес-конференції, – пояснив Алонсо в інтерв’ю для F1 Racing magazine. – Я розмовляв зі своїм інженером у приватній розмові [яку потім транслювали]. Це не мало бути публічним.

Але двигун був дуже поганий. Перший рік у Хересі ми за чотири дні проїхали сім кіл.

Зараз Honda виграє гонки, і я отримую безліч повідомлень, в яких написано: “Двигун GP2 перемагає зараз, це має бути сумним днем для вас”.

Я дуже радий, але двигун, який був у мене, не таким, як той, який виграв у Бразилії-2019.

Якщо сьогодні провідний гонщик пройде через те, що я пройшов, я не може уявити, що він скаже».

 

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest