Алонсо може повернутись до McLaren для участі в Інді-500

Автор: Андрій Іванов | 24 Лют, 2020

Фернандо Алонсо може спробувати знову об’єднатися з McLaren для третьої спроби здобути перемогу в «500 милях Індіанаполіса» у 2020 році.

Чутки про таку перспективу з’явилися після того, як власник Andretti Autosport Майкл Андретті припустив,що у дворазового чемпіона Формули 1 є план на гонку в травні цього року.

Спочатку все йшло до того, що Фернандо Алонсо домовиться з Andretti про місце в одному з болідів цієї команди, але на заваді став постачальник двигунів Honda, який наклав вето на цю угоду.

Тепер Андретті припустив, що реальна історія може бути глибшою.

«Ви завжди укладаєте дві угоди одночасно, тому що ніколи не відомо, яка з них відбудеться, – сказав він. – Ми наполегливо працювали, щоб отримати Фернандо, але зрештою не змогли домовитися, і в підсумку він отримав те, що, на його думку, було б кращим варіантом, і пішов цим шляхом.

Не вірте всьому, що читали».

Вето Honda означає, що для Алонсо залишився лише варіант з командами, які використовують двигуни Chevrolet, і однією з них є нова стайня Arrow McLaren, очільник якої – колишній шеф іспанця – Зак Браун висловив можливість виставити третій болід для гонки на Індіанаполісі.

«Ми хочемо впевнитися, що робимо все, аби бути конкурентними, – сказав він. – У нас є два молодих гонщики, і вони є нашим пріоритетом.

Слід впевнитися, що третя машина буде доповнювати нас і допомагати в широкому плані. Не має сенсу виставляти третій болід просто заради цього.

Алонсо раніше не було в нашому списку, але тепер він є. Він, вочевидь, мега-зірка й величезний талант, який вже стартував в Інді-500. Отже все зводиться до того, щоб впевнитися, що все, що ми робимо, буде добре для наших двох молодих гонщиків».

Минулого року Алонсо й McLaren не змогли пройти кваліфікацію на Інді-500 через  помилкові рішення команди.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest