Алонсо та McLaren об’єднались заради Інді-500

Автор: Роман Галімон | 26 Лют, 2020

Дворазовий чемпіон Формули 1 Фернандо Алонсо втретє виступить на Інді-500.

Історія з пошуком команди для іспанця завершена – він знову повернувся до McLaren, після того як Honda натякнула своїм клієнтським командам про небажаність свого колишнього гонщика. Команді Andretti, навіть, довелось розривати вже підписаний та анонсований договір.

У Алонсо залишився фактично єдиний вибір – виступати на двигунах Chevrolet краще за вже знайому команду.

Тепер машину для іспанця підготує Arrow McLaren SP – спільне підприємство команди Формули 1 McLaren і гоночного колективу Schmidt Peterson Motorsports, що давно виступає в IndyCar. Алонсо стане третім пілотом об’єднаної команди. Його напарниками будуть новачки Інді-500 Патрісіо О’Ворд і Олівер Еск’ю.

«Я гонщик, а Інді-500 – найбільша гонка в світі. Я безмежно поважаю всіх, хто бере участь в цій гонці. Все, чого я хочу – битися з ними, віддавши всього себе. Як й завжди», – заявив Алонсо.

«Для мене було важливо вивчити всі можливості, але варіант з Arrow McLaren SP завжди був основним. У мене особливі відносини з McLaren. Ми через багато що пройшли разом.

Але що ще важливіше, я бачу, як здорово розвивається ця команда у співпраці з Chevrolet. У команди досвідчені висококваліфіковані співробітники і величезні ресурси. Я впевнений, що ми будемо конкурентоздатні».

За традицією Інді-500, Алонсо матиме персонального спонсора, який «оплатить» його виступ та отримає на цю честь гоночну ліврею. Це компанія Ruoff Mortgage, яка до речі раніше співпрацювала  Andretti, а у 2017 році виграла Інді-500, сплативши участь в гонці Такуми Сато. Цікаво, чи буде повторення цього успіху?


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest