Алонсо обирає між поверненням до WEC або до Формули 1

Автор: Редакція | 08 Гру, 2019

Під час церемонії нагородження FIA у Парижі Фернандо Алонсо розповів, яким чином обиратиме варіант продовження своєї гоночної кар’єри після участі у 500 милях Індіанаполіса наступного року.

Читайте також:

Наразі дворазовий чемпіон Ф1, дворазовий переможець 24 годин Ле-Мана і чемпіон Світового чемпіонату з перегонів на витривалість 2018/2019 років Фернандо Алонсо готується до дебюту у легендарному ралі-рейді Дакар. Після цього іспанець здійснить третю спробу перемогти в Indy 500 у прагненні здобути Потрійну корону автоспорту. Отже ще до початку літа у гонщика з’явиться час спокійно поміркувати, чи продовжувати свою гоночну кар’єру і в якій категорії її продовжувати.

«Наразі план такий: спробувати менше брати участь у гонках і більше зосередитися цілях, якими будуть Дакар у січні та 500 миль Індіанаполіса у травні, – розповів Алонсо. – І вже після цього думати про 2021-й, який буде дуже важливим сезоном: у WEC з’являться гіперкари, у Формулі 1 – абсолютно нові правила. Буде обраний один із двох варіантів.

Я відкритий. Скажімо так, 2021-й буде моментом, коли я можу повернутись до Ф1. Не у 2020-му, тому що правила залишаються тими самими. Причини, через які я пішов торік, залишилися тими самими, але у 2021-му з’явиться вікно для мене. Я сказав своїй машині ” до побачення “, я не сказав “прощавай”. Я завжди мав план, що це може статись у 2021-му».

Дакар 2020 року пройде на території Саудівської Аравії – ралі-рейд розпочнеться 5 січня, тобто на підготовку Алонсо має менше місяця.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest