Алонсо перевернув Toyota на десятому етапі «Дакара»

Автор: Роман Галімон | 15 Січ, 2020

Дворазовий чемпіон Ф1 та тепер гонщик Toyota Фернандо Алонсо невдало подолав дюну на десятому етапі «Дакара» та перевернув свій позашляховик.

Десятий етап «Дакара» знову проходив дюнами і якщо раніше ми бачили, як вдало іспанець долав ці перешкоди, то цього разу все сталося навпаки.

Можливо, екіпажу Фернандо Алонсо і Марка Кома трохи завадили журналісти та глядачі, які намагалися спіймати гарний кадр, але все гонщик мав врахувати свій маневр при підкоренні піщаної дюни за два кілометри після старту.

Цікаво, що після перевороту екіпаж не став чекати «швидку технічку», а привів машину в порядок своїми силами й продовжив рух до фінішу без лобового скла та з пошкодженою підвіскою.

Саме через це Алонсо втратив більше години та фінішував на 55-му місці на етапі, а у загальному заліку втратив місце у топ-10 й тепер лише 14-й.

Варто також додати, що особливість десятого етапу «Дакара» в тому, що вночі команди не мають права допомагати гонщикам із ремонтом. Таким чином, завтра Алонсо стартує на машині, яку зможе сам (разом із штурманом) відремонтувати.

За ніч екіпажу потрібно відновити підвіску та вставити лобове скло.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest