Команда Alpine презентувала новий болід Ф1 2022 року

Автор: Роман Галімон | 21 Лют, 2022
Alpine A522

Команда Ф1 Alpine презентувала новий болід для сезону Ф1 2022 року, який завдяки новому спонсору BWT став частково рожевим.

Alpine стала однією з тих команд, що показали реальний болід, а не його дизайнерські зображення.  Звісно, презентації самого боліда передували виступи керівництва команди та гонщиків.

До речі, з цього сезону керувати командою буде Отмар Сафнауер, який залишив Aston Martin разом із компанією BWT, яка стала титульним спонсором.

Читайте також:

Бренд Alpine, який входить до Групи Renault, планує й далі перебувати у Ф1 та використовувати дві бази: в Енстоні (Британія) та Вірі-Шатійон (Франція). На першій збиратиметься шасі, а на другій двигуни.

До речі, як й минулого року, двигуни Renault використовуватиме лише одна команда  – Alpine.

Цікаво, компанія BWT під час презентації показала й повністю рожевий болід Alpine, який одночасно з’явився у Парижі біля Ейфелевої вежі. Стайня почне сезон на болідах саме з рожевим кольором, а потім продовжить виступати у основних кольорах.

Завтра Alpine планує провести «знімальний день» в Барселоні, де гонщики вперше випробують болід A522, але проїдуть лише 100 км.

Офіційні передсезонні тести стартують вже 23 лютого у Барселоні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Alpine A522:
Фотограф: Alpine
Фотограф: Alpine
Фотограф: Alpine
Фотограф: Alpine
Фотограф: Alpine
Фотограф: Alpine
Фотограф: Alpine

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest