Aston Martin презентувала машину для сезону Ф1 2021

Автор: Роман Галімон | 03 Бер, 2021
Aston Martin AMR21

Команда Aston Martin в середу провела презентацію та представила болід AMR21 для сезону Формули 1 2021 року.

Подія відбулась не на базі колективу в Сільверстоуні, а в британському місті Гейдон, де розташована штаб-квартира компанії Aston Martin.

Команда Racing Point, що раніше називалась Force India, тепер ребрендингована в Aston Martin, після того як група інвесторів на чолі із Лоренсом Строллом викупили пакет акцій британської автомобільної компанії, де Стролл став генеральним директором.

Тому, Aston Martin пішов із ролі титульного спонсора команди Red Bull заради створення «заводської» команди.

Хоча, колектив із Сільверстоуну виступає у Ф1 з часів команди Jordan, болід із назвою Aston Martin з’явиться у Ф1 вперше за 60 останніх років. Автомобілю надали ім’я індекс AMR21.

Болід отримав традиційний британський автоспортивний зелений колір, хоча рожеві нотки від австрійської компанії BW все ж залишились.

Керівником команди залишився Отмар Сафнауер, який вже окреслив плани перед колективом: боротьба за титул протягом п’яти найближчих років.

Частково для цього був запрошений чотириразовий чемпіон Ф1 Себастьян Феттель, який має привезти команду до подіумів та перемог. У напарниках німця буде Ленс Стролл, який залишився в команді частково завдяки батькові, хоча канадець довів, що може здобувати подіуми у Гран Прі.

Завтра Феттель і Стролл виведуть болід AMR21 на трасу в Сільверстоуні в рамках «знімального» дня.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook, Twitter та Telegram.

Галерея Aston Martin AMR21:
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest