Aston Martin презентувала болід для Формули 1 2022 року

Автор: Редакція | 10 Лют, 2022
Aston Martin AMR22

Команда Aston Martin показала болід AMR22 для сезону Формули 1 2022 року.

Aston Martin стала фактично другою серед команд Ф1, що презентували реальний болід для сезону 2022 року. Раніше деякі команди оприлюднили лише зображення ліврей, в вчора Red Bull показала свій концепт-макет.

Новий болід Aston Martin AMR22 підготовлений відповідно до нового технічного регламенту та суттєво відрізняється від попередньої техніки британської команди.

Aston Martin AMR22

Компанія Aston Martin продовжить підтримувати команду Ф1 із Сільверстоуна, яка ще позаминулого сезону носила назву Racing Point, а до цього Force India.

Лоуренс Стролл, котрий прийшов на чолі консорціуму інвесторів, намагається вивести, як автовиробника, так й команду Ф1 із кризи. Для останньої обіцяні серйозні інвестицій у вигляді нової бази, що була закладена влітку минулого року.

За кермом нового боліда буде вже перевірена пара пілотів: Ленс Стролл (син Стролла-старшого) та чотириразовий чемпіон Ф1 Себастьян Феттель, який приєднався до команди у сезоні-2021 після відставки з Ferrari.

Новий болід AMR22 традиційно має з’явитись на трасі в рамках знімального дня, справжні тести новинки почнуться 23 лютого у Барселоні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Aston Martin AMR22:
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin
Фотограф: Aston Martin

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest