Aston Martin представила кольори «нової» команди Ф1

Автор: Роман Галімон | 09 Січ, 2021
Логотип Aston Martin

Команда Racing Point офіційно змінила ім’я на Aston Martin у 2021 році та розкрала свої кольори й спонсорів.

В принципі, колір Aston Martin не для кого не був секретом й британська стайня обрала традиційний британський спортивний колір – зелений. На початку року, всі аккаунти команди засяли новими логотипами, а тепер аккаунт Ф1 у Твіттер частково підтвердив й колір комбінезонів гонщиків.

Себастьян Феттель та Ленс Стролл виступатимуть у зелених комбінезонах.

Крім того, Aston Martin вже представив нового титульного спонсора – Cognizant. Американська корпорація розробляє цифрові продукти та надає ІТ-послуги й, швидше за все, змінить німецьку компанію BWT, яка й надавала команді з Сільверстоуну рожеві кольори.

Враховуючи, що логотип BWT повністю зник із переліку партнерів та постачальників команди на офіційному веб-сайті, то ймовірно відносини між компаніями завершено.

Команда Ф1 вже змінює всі свої аккаунти в соцмережах на нову назву Aston Martin Cognizant F1 Team й запустила новий веб-сайт.

Також було підтверджено, що офіційна презентація кольорів боліда Ф1 для сезону 2021 року відбудеться у березні, перед початком нового сезону, й станеться це в штаб-квартирі Aston Martin у Гейдоні.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest