Aston Martin купуватиме вузли боліда Ф1 у Mercedes

Автор: Андрій Іванов | 27 Лют, 2020

Aston Martin, яка з’явиться у Формулі 1 у 2021 році, так само як і її попередниця Racing Point, буде тісно співпрацювати з командою Mercedes.

Racing Point викликала багато галасу на перших передсезонних тестах Ф1 минулого тижня – рожевий болід підозріло нагадував минулорічну чемпіонську машину Mercedes, і це обурило деякого з суперників.

І хоча в Racing Point стверджують, що розробляли свій болід самі, ні для кого не секрет, що команда із Сільверстоуна купує деякі вузли в німців.

Будь-яка команда Формули 1, за регламентом, може придбати певний набір елементів у іншої стайні – зокрема, коробку передач і підвіску. Проте, низка вузлів – таких як капсула безпеки й кузов – має бути вироблений самостійно.

Така бізнес-модель добре працює для рожевого колективу.

Коли з наступного року команда називатиметься Aston Martin, її технічний директор Ендрю Грін не збирається міняти цей підхід.

«Думаю, ми маємо продовжувати в тому ж дусі, тому що для такої маленької команди, як наша, немає сенсу робити все самим, – зазначив він. – Така ситуація пречудова. Якщо ви можете придбати деякі деталі в Mercedes і побудувати аеродинаміку навколо них, то це додасть сили. У нас є задня частина Mercedes з підвіскою й коробкою передач».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest