DTM на Нюрбургринзі: Грін виграв недільну гонку. Раст став чемпіоном

Автор: Роман Галімон | 15 Вер, 2019

Гонщик Audi Джеймі Грін здобув перемогу у другій гонці передостаннього етапу сезону DTM 2019 року, а перші сім місць в протоколі зайняли машини Audi. І хоча Раст фінішував третім, він став чемпіоном достроково.

На старті Рене Раст без проблем випередив володаря поулу Джеймі Гріна та очолив шестірку Audi, до якої також увійшли Майк Роккенфеллер, Лоік Дюваль, Робін Фряйнс та Джонатан Абердін.

При цьому Марко Віттманн, який вчора вже вибув із боротьби за титул, розташувався на сьомому місці після обгону Тімо Глока. А єдиний суперник Раста, інший гонщик Audi Ніко Мюллер зміг за перші кілька кіл піднятися з 14-го стартового місця на старті на 9-е місце.

На відміну від суботньої гонки, Раст не став відриватися від гонщика на другому місці. Після десяти кіл розрив між Рестом та Гріном становив 0,6 секунди та можливо Рене трохи пригальмовував потяг з шести Audi, а Грін навіть почав натякати на атаку.

Мюллер вирішив скористатися падінням темпу лідера та підрізати «шестірку», коли заїхав на піт-стоп на 11-му колі.

Раст вирішив відвідати бокси на 13-му колі й залишив Гріна у лідерах. За коло Грін теж заїхав в бокси й виїхав вже попереду Раста. І хоча Рене намагався атакувати, проте обидва гонщики Audi поводили себе коректно й без зайвої загрози для позицій один одного.

Після піт-стопів гонщиків Aston Martin на 27-му Грін вийшов у лідери, а Раст все ще був за ним у секунді. Далі були ще дві Audi: Фряйнс та Дюваль. А Мюллер зміг піднятися на 5-ту позицію!

Цікаво, що Віттманн на піт-стопах програв кілька позицій та опинився 8-м, але після цього його BMW вирішила перезавантажитись й він провалився в хвіст пелотона. Коли помилка повторилась, команда закликала гонщика зупинитись в боксах.

На останніх колах лише гонщики Audi тішили вболівальників й вони ж займали перші сім місць в протоколі. Фряйнс зміг наздогнати та випередити Раста, Абердін обігнав Роккенфеллера. Але найцікавіше було, коли Абердін випередив Мюллера.

Шосте місце Мюллера та третє місце Раста, зробили останнього чемпіоном достроково.

На останньому колі Фряйнс спробував обігнати Гріна, але помилився в останній шикані. Перемога дісталася британцю, а титул – Расту.