DTM на Нюрбургринзі: Раст виграв суботню гонку

Автор: Роман Галімон | 15 Вер, 2019

Гонщик Audi Рене Раст виграв першу гонку передостаннього етапу сезону DTM-2019 та ще ближче підійшов до титулу.

На старті Ніко Мюллер просто вистрибнув з третього місця та ледь не обігнав Рене Раста, але володар поулу втримав свою позицію, а Мюллер пізніше отримав штраф «проїзд піт-лейном» за фальстарт та, тим самим, позбавив себе шансу поборотися за перемогу.

Майк Роккенфеллер, який вийшов на друге місце, не міг підтримувати темп лідера гонки та швидко потрапив під атаки Бруно Спенглера та Джонатана Абердіна, яким у свою чергу нав’язав боротьбу Шелдон ван дер Лінде.

В середині гонки Раст вже відірвався на п’ять секунд від Роккенфеллера й вони обидва на 17-му колі зробили обов’язковий піт-стоп, після якого спокійно очолили гонку попереду групи гонщиків, що теж вже зробили зупинку.

До 24-го кола всі гонщики зробили заїзди в бокси й Раст повернув собі лідерство.

Найцікавішу боротьбу подарував Марко Віттманн, який стартував 11-м, але після відтягнутого піт-стопу вийшов на п’яту позицію та почав боротися з Джеймі Гріном за четверту. За наявності свіжої гуми, Віттманн зміг пройти гонщика Audi та вийшов на четверту позицію, яка перетворилася на третю після сходу Роккенфеллера.

Фактично, жодний гонщик не зміг скласти конкуренцію Расту, який відірвався на 12 секунд на фініші гонки від Спенглера та Віттманна.

Єдиний фактичний суперник Раста у заліку пілотів, Мюллер, фінішував останнім та не здобув очок.