Австралія відмовилась скасовувати етап Ф1

Автор: Роман Галімон | 02 Бер, 2020

Організатори Гран Прі Австралії підтвердили, що підготовка до етапу йде за планом й перший раунд сезону Ф1 2020 року відбудеться вчасно.

Гран Прі Австралії 2020 року має відбутися на трасі Альберт-Парк в Мельбурні 12-15 березня. З приводу того, що у світі панує атмосфера загрози з боку поширення епідемії коронавірусу, організатори випустили прес-реліз, в якому підтвердили свою готовність до всіх ситуацій.

«Ми готуємо всі системи, аби 25-я гонка Формули 1 у Мельбурні відбулася наступного тижня», – сказав генеральний директор організатора Гран Прі Австралії Ендрю Вестакотт.

«Фінальна розмітка наносяться на трасу, вантажі та персонал Формули 1 прибудуть найближчими днями, й ми з нетерпінням чекаємо відкрити ворота для громадськості у четвер, 12 березня», – сказано також в прес-релізі.

«Здоров’я та безпека кожного на Гран Прі Австралії є найважливішим. На кожному заході ми маємо надійні заходи щодо охорони здоров’я, безпеки та надзвичайних ситуацій, і ми співпрацюємо з органами охорони здоров’я та відповідними державними та невідкладними службами у вирішенні цього питання.

Ми продовжуємо уважно стежити за ситуацією навколо проведення Гран Прі та приймаємо вказівки від експертів з питань цієї тематики, зокрема працівників охорони здоров’я та головного комітету охорони здоров’я Австралії. На цьому етапі немає жодних вказівок щодо подальших заборон на поїздки, а також немає ознак того, що Формула 1 та команди не будуть прибувати як завжди.

Формула 1 підтвердила напередодні, що Гран Прі Австралії відбудеться за планом, й ми з нетерпінням чекаємо команди у Мельбурні».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest