Мій батько зіпсував нам карму – Ферстаппен

Автор: Роман Галімон | 17 Лис, 2019

Гонщик Макс Ферстаппен згадав свою аварію на Гран Прі Бразилії 2018 року та порівняв її з аварією батька у 2001 році.

Минулого року Ферстаппен втратив гарантовану перемогу, коли не поділив другий поворот Інтерлагосу з Естебаном Оконом, який намагався повернутися в коло з лідером.

Читайте також:

Після цього Ферстаппен вилетів та фінішував другим позаду Льюїса Хемілтона. Ба більше, нідерландець пішов розбиратися з Оконом на зважуванні та, навіть, штовхнув француза.

Як наслідок, FIA покарала Макса суспільними роботами, які той відробив у якості маршала на етапі Формули Е.

Цьогоріч Окона вже не має на старті, але й Ферстаппен наче охолонув до цієї ситуації.

«Чесно сказати, тепер мені це здається смішним, – сказав Ферстаппен у Бразилії в ефірі телеканалу Sky F1. – Мені тепер здається, що тодішня аварія була кармічним покаранням за вчинок мого батька. Але тепер моя карма очищена».

Інцидент, який згадав Макс Ферстаппен, стався в Бразилії в 2001 році. Тоді дебютант Ф1 Хуан-Пабло Монтойя вперше лідирував в гонці та збирався обігнати на коло Йоса Ферстаппена. Але Ферстаппен спочатку пропустив Монтойю, а потім на гальмуванні врізався в нього ззаду.

«Мій батько тоді виніс лідера, коли його самого обганяли на коло й тим самим зіпсував нашій сім’ї карму. Ось тому рік назад це до мене повернулося. Але хто знає, може, цього разу Ферстаппенам пощастить?»- з посмішкою сказав Макс.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest