Бондарев став бронзовим призером Чемпіонату Італії

Автор: Редакція | 26 Жов, 2020
Олександр Бондарев

Український гонщик Олександр Бондарев переміг на суботній гонці фінального етапу Чемпіонату Італії з картингу та став бронзовим призером серії у своєму класі.

Motorcar вже писав, що Олександр чудово почав свій картинговий сезон із подіуму на третьому етапі Італійської Серії IAME. Саме стабільність та постійність виступів на італійських трасах дозволили українському гонщику додати наприкінці року.

У італійському містечку Кастеллетто-ді-Брандуццо відбулись фінальні перегони Чемпіонату Італії з картингу.

11-річний Бондарев, який здобув очки майже на всіх етапах національного чемпіонату, виступав у категорії Х30 Junior. Варто додати, що в його суперниках зазвичай були 14-15-річні гонщики.

Перед заключним етапом Олександр посідав 5 місце серед 64 учасників. Кваліфікацію Олександр проїхав 2-м, у Хітах був 4-м та 2-м. У Головному Фіналі Олександр стартував з Р3, на 3 колі відбулось серйозне зіткнення і більшу частину гонка йшла під жовтим прапором. Олександр йшов 4-м. Після поновлення перегонів за 3 кола до фінішу Олександр вийшов уперед і лідерством вже нікому не поступився.

Олександр Бондарев
Олександр Бондарев Фото: Campionato Italiano ACI Karting

Другий фінал у Італійському Чемпіонаті завжди буває більш видовищним та емоційним, адже перші 8 пілотів за результатами Головного Фіналу міняються між собою місцями, тобто лідер стартує 8-м, другий – 7-м й так далі. Поул-позицію отримує пілот, який фінішував 8-м у першому Фіналі.

Для Олександра другий Фінал вже не мав турнірного значення, а головним було доїхати до фінішу. Із цією задачею українець добре впорався: після старту з Р8, він фінішував на Р4.

Тепер залишилось дочекатись офіційного оголошення результатів Чемпіонату та урочистої церемонії нагородження, яка завжди відбувалась наприкінці року.

Проте, вже відомо, що дебютант Олександр Бондарев став бронзовим призером Чемпіонату Італії в своєму класі!

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest