Боттас очолив другу практику Гран Прі Абу-Дабі

Автор: Роман Галімон | 11 Гру, 2020
Валттері Боттас, Mercedes

Гонщик Mercedes Валттері Боттас став кращим у другій практиці Гран Прі Абу-Дабі, яка була зупинена червоними прапорами.

На початку сесії всі гонщики отримали по комплекту прототипів нових шин Pirelli для сезону 2021 року й проїхали рівно по 10 кіл кожний. Тут кращими стали гонщики Mercedes: Валттері Боттас із часом 1.37,818 випередив Льюїса Хемільтона.

Проте, які тільки пілоти перейшли вже на знайомі сліки, то британець покращив час напарника на 1,3 секунди – 1.36,479. Однак, Боттас за декілька хвилин теж на Medium знайшов що відповісти – 1.36,276.

Найближчим до них на той момент був Макс Ферстаппен у 0,7 секунди, Перес (який отримає на фінальній гонці штраф за заміну двигуна) був у секунді.

Цікаво, що з переходом на Soft час у топ-3 не покращився, а ось позаду гонщики трохи підтягнулись. Так, Алекс Албон показав 4-й результат із відставанням 0,9 с.

Також у протоколі обійти Переса змогли Ландо Норріс (1,1 с) та Естебан Окон (1,2).

Після цього (за пів години до завершення тренування) гонщики знову перейшли на Medium та почали симулювати гоночні відрізки (15-20 кіл). При цьому, деякі гонщики (як Перес, Гаслі та Расселл) навіть працювали на Hard.

На останніх хвилинах сталося аж дві пожежі. Але якщо Расселл спокійно доїхав до боксів із невеликим димом, то болід Кімі Райконнена сильно запалав й гонщик був змушений зупинитись на треку й, навіть, допомогти маршалам гасити свій Alfa Romeo.

Сесія була зупинена червоними прапорами й розпочалась лише за 7 хвилин до кінця, проте гонщиків попередили про забруднений мастилом трек у третьому секторі.

Червоні прапори зіпсували багатьом командам довгі відрізки, а Хемілтону довелось навіть міняти кермо після того як його W11 несподівано зупинився на виїзді з піт-лейн (перед боксами Haas).

Кінець практики завершився тренуванням стартів на головній прямій треку Яс-Марина.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest