Чемпіонат України з кільцевих гонок UTC: Наступний раунд відбудеться у неділю

Автор: Редакція | 06 Вер, 2020

13 вересня Автодром «Чайка» прийме 2-й етап Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC. Як мінімум, він обіцяє відразу дві дуелі, причому обидві за перемогу! Хоча інтрига криється зовсім в іншому.

Нагадаємо, що в Чемпіонаті України з кільцевих гонок UTC на кожному з етапів розігрується відразу три комплекти нагород у заліках Touring, GT Open і Super Touring. У наймолодшому з них «Турінгу», судячи з усього, лідер незаперечний – це чинний Чемпіон України Вадим Конончук, який до того ж завоював цей титул тричі поспіль!

Дійсно, за інших рівних на сьогодні у Конончука немає суперників. Проте, боротьба за інші місця в «Турінгу» обіцяє чималу інтригу, де немалу роль відіграє інший Вадим – Євтушенко, який є чинним Чемпіоном України неіснуючого з цього року заліку «У-1600» …

Проте, це технічний вид спорту, і в ньому не існує гарантованих результатів – досить запитати про це 5-кратного Чемпіона України Ігоря Скуза.

Весь минулий рік головного фаворита заліку GT Open переслідували несправності техніки, причому в більшості випадків у той момент, коли він лідирував! Не виключенням став й 1-й етап нинішнього сезону – схід при впевненому лідируванні.

Аналогічно проблеми з технікою не дали тоді перемогти і Володимиру Дрогомирецькому. Втрата одних – придбання для інших. Подіум 1-го етапу Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC в заліку GT Open очолив Андрій Євтушенко.

Його Ford Fiesta не завжди може скласти пряму конкуренцію за швидкістю «Фієстам» суперників, проте вона майже завжди «довозить» свого пілота до фінішу! Саме так, завдяки стабільним фінішам «в очках», минулого року Андрій зміг завоювати вже четвертий за рахунком для себе чемпіонський титул.

На сьогодні в цьому і полягає головна інтрига Чемпіонату України з кільцевих гонок – чи зможе Ігор Скуз підтвердити своє реноме лідера заліку GT Open або ж Андрій Євтушенко зрівняється за кількістю титулів із ним. Але, як знати, можливо в результаті їх обох зможе випередити Дрогомирецький?! …

Окрім боротьби серед пілотів, що виступають на «Фієстах», в голові пелотону напевно продовжиться протистояння Олег Сокірба-Костянтин Гуцул, які виступають на найпотужніших на сьогодні для українського «кільця» машинах у рамках заліку Super Touring.

Битви «баварця» Олега з «японкою» Костянтина вже стали відмінною рисою будь-якої кільцевої гонки цьогоріч й 2-й етап Чемпіонату України з кільцевих гонок напевно не стане винятком у цьому плані.

Розклад чергового раунду UTC незмінний: після ранкових тренувань о 12.30 розпочнеться кваліфікація, яка визначає стартові місця власне гонки, старт якої буде дано як зазвичай о 14.30.

 

Прес-служба UTC

Фото Денис Сергієнко


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest