Чемпіонат України з кільцевих гонок UTC: Ще трохи почекати!

Автор: Редакція | 13 Тра, 2020
Старт Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC

З об’єктивних причин відкриття Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC буде перенесено. Однак затримка не настільки велика.

Епідемії смертоносного вірусу зажадала самоізоляції людей і майже все життя у всьому світу встала на ручне гальмо. Природно це стосується й автоспорту, в тому числі й українського.

Однак тепло прийшло, вірус починає відступати, а разом з цим пом’якшується і карантин. Але відбувається це трохи повільніше, ніж хотілося б нам усім.

Відкриття Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC в заплановані терміни просто неможливо.

Проте, якщо все буде йти «на поправку» і з червня проведення змагань буде дозволено, в дійсності старт настільки очікуваного багатьма вболівальниками Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC не за горами.

А саме він відсувається рівно на місяць – з останніх вихідних травня, на кінець червня. Тим часом, багато хто з пілотів вже почав тестуватися й ми навіть можемо будувати перші прогнози!

Напевно головним магнітом уваги знову стане клас GT Open, де основною «бойовою одиницею» пілотів є Ford Fiesta. І тут інтрига обіцяє бути.

Після відверто невдачливого сезону, де жоден з етапів для нього не обійшовся без технічних проблем, 5-разовий чемпіон України Ігор Скуз налаштований більш ніж рішуче відновити своє реноме лідера цього заліку.

Однак й Андрій Євтушенко, який минулого року завоював друге за рахунком чемпіонство в GT Open, це крім ще двох титулів в двох «молодших» класах, не збирається так просто «віддавати» титул.

Аналогічно рішуче налаштований і Володимир Дрогомирецький, котрий впевнено нав’язував боротьбу двом фаворитам і посів третє місце за підсумками минулого сезону. При цьому нагадаємо, що в їх часом безкомпромісній боротьбі Дрогомирецький поступився лише пів очка Валерію Жовтоногу.

На жаль, але вже відомо, що сам Валерій пропустить цей сезон. Тим не менш, є шанс того, що за кермом його «Фієсти» поїде інший пілот, і тут всіх може очікувати чималий сюрприз! Однак з огляду на те, що поки нічого не підтверджено «офіційно», в цьому місці доречно поставити три крапки …

Класом нижче знаходиться Touring. У ньому очікується чимале поповнення. Цей залік знову стане наймасовішим, можливо, і з півтора десятками машин на старті тільки в ньому одному! Судячи з усього, балом у «Турінгу» знову буде правити напарник Дрогомирецького – Вадим Конончук.

Цікаво, але на рахунку другого пілота команди «Київ-Південь», що стала чемпіонкою в свій перший же рік існування, три чемпіонські титули, причому поспіль!

Як стало відомо, його головний візаві в особі Сергія Юнашева вирішив «переметнутися» в автокрос. Однак, як кажуть, святе місце порожнім не буває.

Один із найшвидших новачків останніх років – Дмитро Пархоменко, – пропустив минулий сезон. Однак він нарешті-то підготував нову для себе «Калину» і збирається повноцінно виступити в цьому. У разі, якщо Дмитро не зможе нав’язати боротьбу беззастережному лідерові «Турінгу», можна не сумніватися, що його протистояння за подіумні місця з Сергієм Бєляєвим, що також виступає на «Калині», може стати прикрасою UTC-2020.

Нагадаємо, що до анулювання одного з його результатів «постфактум», саме Бєляєв за підсумками року значився бронзовим призером «Турінг» …

Хтозна, можливо в боротьбу за призові місця втрутяться й інші пілоти. Як ніяк в цей клас переходить вся призова трійка з «У-1600», який з набранням чинності нових Технічних вимог припинив своє існування. Останнім в історії Чемпіоном України «У-1600» став Вадим Євтушенко і в його розпорядженні буде оновлена «вісімка».

Не можна забувати, що після перегляду результатів саме Вадим став срібним призером за підсумками минулого року і в самому «Турінгу» …

Крім боротьби в двох вище згаданих класах глядачі напевно будуть раді побачити на трасі й куди потужнішу техніку, особливо «баварців». Так, відомо, що Олег Сокірба вже «прокачав» свою «трійку» і готовий поборотися за вершину подіуму найпотужнішого на сьогодні в Чемпіонаті України з кільцевих гонок заліку Super Touring.

Але, мабуть, серця вболівальників будуть швидше на боці іншої «трійки» – з куди більш класичними формами. Олексій Савчук також модернізував свою «стареньку» 30-ку і збирається виступити на всіх етапах UTC-2020 …

Будемо сподіватися, що залік «Супер Турінг» цього року нарахує достатню кількість учасників й порадує вболівальників не тільки потужними й красивими машинами, а й інтригою на трасі.

Чекати, взагалі, залишилося не так вже й довго – трохи більше місяця. Запасемося терпінням. Повірте, очікування буде виправдано – в цьому немає жодних сумнівів! …

Старт Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC

 

Прес-служба UTC

Фото Денис Сергієнко

Додати свій коментарСтарт Чемпіонату України з кільцевих гонок UTC
Що таке Чемпіонат України з кільцевих гонок UTC?

Це гоночний чемпіонат із кільцевих перегонів, який проходить на київському треку “Чайка”

Коли стартує сезон 2020?

Поки точно дата не визначена, але перший етап планується на кінець червня 2020 року

Які класи автомобілів беруть участь в Чемпіонаті?

В Чемпіонаті виокремлені класи GT Open, Touring та Super Touring

На яких машинах будуть змагатися гонщики?

Основна частина гонщиків обрали Ford Fiesta та Лада “Каліна”.
Pin It on Pinterest