Дакар-2021, Пролог: МАЗи попереду, КамАЗ лише четвертий

Автор: Роман Галімон | 02 Січ, 2021
Сяргей В’язович, МАЗ

Два екіпажі на МАЗах показали найкращі результати на пролозі «Дакара» видання 2021 року. Більшість гонщиків КамАЗів поки за межею кращої десятки заліку вантажівок.

Пролог Дакара-2021, що вдруге проходить у Саудівській Аравії, займав лише 11 гоночних кілометрів й фактично передував офіційній презентації відомого ралі-марафону. Тому не дивно, що екіпажі скористалися дистанцією, аби перевірити свої системи та техніку, але не ризикували занадто сильно перед першим етапом.

Тим не менш, два екіпажі на МАЗах вирішили показати швидкість: Сяргей В’язович, який був третім на Дакар-2020, впорався зі спецділянкою найшвидше – за 6 хв.38 с, а екіпаж Олексія Вишневського став другим, поступившись лише одну секунду.

Третім став Мартін Мачік, котрий виступає на IVECO приватної команди Big Shock. Проте навряд чи далі хтось зможе поборотися з МАЗами та КамАЗами. Минулого року команда De Rooy відмовилася від виступу на «Дакарі», хоча капотні вантажівки PowerStar все ще можуть поборотися на певних етапах.

Кращим від КамАЗів поки став екіпаж Антона Шибалова, який програв сім секунд. Інші гонщики цієї команди, як й минулорічний переможець Андрій Каргін фінішували за межею топ-10.

Завтра гонщиків чекає перший справжній етап «Дакара» від Джидди до Бішу, який складається з 345 км, де 277 км будуть гоночними.