Екклстоун назвав найкращого гонщика Формули 1 усіх часів

Автор: Андрій Іванов | 18 Бер, 2020

Екс-очільник Ф1 Берні Екклстоун назвав Алена Проста найвеличнішим гонщиком чемпіонату світу за всі часи.

Ален Прост дійсно є одним з найтитулованіших пілотів Ф1, здобувши чотири чемпіонських титули в період між 1985 і 1993 роками. Проте, зазвичай серед претендентів на звання гонщика номер один називають Міхаеля Шумахера, Айртона Сенну, Хуана-Мануеля Фанхіо, Льюїса Хемілтона тощо.

Втім, на думку Екклстоуна, Прост здобув би набагато більше перемог і титулів, якби мав підтримку, що була у більшості з вищеназваних пілотів.

В інтерв’ю для Daily Mail, у відповідь на запитання, хто х гонщиків найкращий, він відповів::

«Ален Прост. Він ніколи не мав великої підтримки від команди. На трасі він залишався наодинці. Він мав самостійно слідкувати за шинами, гальмами, і він був надзвичайно швидкий. Він мало не виграв ще два чемпіонати і мав би на рахунку шість титулів, але цифри не мають значення».

«Також я сказав би, що Нельсон Піке добре ладнав із машиною, якщо вона була в порядку. Стірлінг Мосс напевне має бути в четвірці найкращих. І Фанхіо – він відмінно робив свою справу», – додав Екклстоун.

Якщо Хемілтон виграє ще один чемпіонат, він повторить рекорд Шумахера – сім титулів Ф1. Берні ставить британця у п’ятірку найкращих гонщиків усіх часів, але вважає, що йому дуже допомагає команда й болід.

«Льюїс дуже гарний, – сказав Екклстоун. – Він має бути в топ-4 або топ-5 – насправді важко сказати, що цей хлопець краще, ніж інший. У Льюїса найкраще обладнання й найкраща команда. Усе найкраще».

Екклстоун вважає, що Хемілтону не варто переходити до Ferrari.

«Якби я був Льюїсом, я залишився б із Mercedes, – сказав він. – Йому там зручно, він має підтримку керівництва. У Ferrari такого не буде.

Це італійці. Він спочатку мав би вивчити італійську, щоб знати, що вони говорять за його спиною».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest