Етап Ф1 у Нідерландах перенесли на 2021 рік

Автор: Редакція | 28 Тра, 2020

Повернення Формули 1 на Зандворт відкладено на рік – місцеві організатори підтвердили, що більше не планують проводити етап у 2020 році.

Гран Прі Нідерландів мав відбутися вперше за 35 років й заради цього гоночну трасу Зандворт серйозно реконструювали. Однак спочатку травнева гонка разом із багатьма іншими виявилася в статусі відкладеної через вірусну пандемії, а в четвер вранці її організатори випустили заяву про остаточне скасування планів на 2020 рік.
«Ми були повністю готові до гонки і зберігаємо готовність зараз, – сказав спортивний директор Гран Прі Ян Ламмерс. – Ми з Формулою 1 досліджували можливості знайти для гонки нове місце в календарі та провести її без уболівальників, але нам би хотілося відсвяткувати повернення Ф1 в Зандворт разом із фанатами спорту.

Ми просимо всіх набратися терпіння. Ми чекали 35 років, тому потерпимо ще рік».

Організатори гонки в Зандворті додали, що поки не знають точної дати свого Гран Прі у 2021 році та зараз працюють над цим. Всі власники квитків на скасований вікенд можуть повернути їх повну вартість або залишити, щоб використовувати в майбутньому сезоні. Тим, хто обере другий варіант, обіцяні додаткові привілеї.
За попередніми даними сезон-2020 для Ф1 почнеться з двох Гран Прі на Ред Булл Ринзі, а після однієї гонки на Хунгарорингу команди мають прибути до Сільверстоуна для двох етапів. Загалом в Європі хочуть провести вісім етапів (ще у Барселоні, Спа та Монці), а потім Ф1 відправиться в Азію та Америки.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest