Етап Формули 1 у Канаді перенесли

Автор: Роман Галімон | 08 Кві, 2020

Організатори Гран Прі Канади вирішили перенести етап, який мав відбутися 14 червня 2020 року.

Промоутери Ф1 продовжують працювати над переглянутим календарем на 2020 рік, який  тепер значно буде відрізнятися від початкового календаря на сезон-2020.

У заяві канадського організатора сказано, що вони мали б за честь прийняти першу гонку Чемпіонату Формули 1 2020 року, але засмучені, що доведеться перенести перегони.

«Ця відстрочка не була рішенням, яке було прийняте легко, – йдеться у заяві. – Протягом останнього місяця ми постійно підтримували спілкування з Формулою 1 та представниками міста Монреаль та департаменту туризму Монреаля, а також провінційних та федеральних урядів».

При цьому, президент та генеральний директор Гран Прі Канади Франсуа Дамонтьє додав: «Я пишаюся тим, як застосовуються такі чудові ініціативи та технічний прогрес, що випливає з Формули 1 під час кризи. На даний момент важливо, щоб уся наша енергія була об’єднана для подолання COVID-19. Ми зустрінемо всіх із розпростертими обіймами на трасі ім. Жиля Вільньова, як тільки це буде безпечно».

Голова та генеральний директор Формули 1 Чейз Кері сказав: «Ми тісно співпрацювали з нашими друзями на Гран Прі Канади протягом останніх кількох тижнів і підтримуємо їх у прийнятті цього необхідного рішення для забезпечення безпеки уболівальників та спільноти Ф1. Ми завжди з нетерпінням чекаємо подорожі до неймовірного міста Монреаля, і хоча нам усім доведеться почекати трохи довше, ми зробимо чудове шоу, коли приїдемо пізніше цього року».

Усі квитки на Гран Прі Канади Формули 1 2020 року залишатимуться дійсними. Як тільки буде підтверджена нова дата Гран прі, всі глядачі будуть проінформовані про доступні варіанти.

Тепер етапом відкриття-2020 у  календарі Ф1 значиться Гран Прі Франції. Ця гонка запланована на 28 червня.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest