Новий болід Ferrari може бути арештований

Автор: Андрій Іванов | 13 Лют, 2020

Окрім різноманітних повідомлень щодо успіхів або невдач, пов’язаних з технічною стороною підготовки Ferrari до нового сезону Ф1, італійська команда наразі стикнулася з проблемою зовсім іншого ґатунку.

Італійська споживча група вживає заходів проти Ferrari з приводу її титульного спонсора – бренда Mission Winnow, – і серед іншого прагне конфіскувати болід.

«На думку уряду, бренд Mission Winnow, що використовується під час спортивних заходів Формули 1, дозволяє, хоча й опосередковано, потрапити до сайту великого виробника сигарет і нових тютюнових продуктів», – йдеться у заяві групи споживачів Codacons з натяком на вейп-продукти Mission Winnow, що виробляться давнім спонсором Скудерії тютюновим гігантом Philip Morris.

«Підкріплені рішенням уряду, яке підтверджує нашу правоту за всіма напрямками, ми починаємо судову справу проти Ferrari, – зазначив президент Codacons Карлос Ріенці. – Ми також просимо заарештувати новий одномісний болід SF1000, який був презентований в Реджо-Еміліі».

Це не перший випадок, коли бренд Mission Winnow фігурує в гучних заголовках ЗМІ, – багато хто розглядає його як наглу спробу обійти давню заборону на рекламу тютюну.

Минулого року бренд Mission Winnow був заборонений на кількох гонках, і ще невідомо, наскільки серйозно урядові чиновники поставляться до вимог Codacons.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest