Боттас обрав стратегію боротьби з Хемілтоном на сезон-2020

Автор: Роман Галімон | 28 Лют, 2020

Віце-чемпіон сезону Ф1 2019 року Валттері Боттас збирається відновити свій похід за титулом Ф1 й розробив для цього стратегію.

Фінський гонщик знає, що має найкращу машину у пелотоні Ф1 й тому саме від гонщика та його настрою буде залежати багато.

«Так, це відчуття, такий психологічний настрій, працюють в моєму випадку, – підтвердив Боттас на тестах. – У Формулі 1 психологія дуже важлива, і вірний настрій може стати по-справжньому вирішальним фактором.

Зрозуміло, що ти в будь-якому випадку повинен викластися на сто відсотків, і все дуже індивідуально. Я шукаю власні шляхи, щоб якомога частіше опинятися попереду. Це лише слова – як й плани, вони не мають великого значення. Все покаже тільки сезон, але я в будь-якому випадку націлююся здобувати максимум кожного вікенду і шукаю шляхи, як зробити це».

Валттері також підкреслив, що саме Хемілтоном буде його основним суперником та орієнтиром.

«Зрозуміло, що напарник залишається для вас головним орієнтиром. Не на тестах, де кожен працює за своєю програмою, але в гонках точно. І якщо я хочу досягти своєї мети, а це титул чемпіона світу, то повинен випередити напарника. Це моя головна задача, і щоб розв’язати цю проблему, найкраще сконцентруватися на собі».

При цьому, Боттас впевнений, що Хемілтон теж буде гарно підготовлений до сезону: «Поки він здається тим же, яким був. Він швидкий, талановитий, серйозно працює з командою і залишається складним суперником. Він вже дуже багато чого досяг у Ф1 з точки зору результатів, але хоче більшого. І прагне до тих же цілей, що й я. Думаю, тут нема про що говорити – треба все показувати на трасі».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest