Ferrari визначила кандидатів на заміну Феттеля

Автор: Андрій Іванов | 21 Кві, 2020

В Маранелло встановили бюджет для зарплати Себастьяна Феттеля за новою угодою – 11 млн фунтів стерлінгів.

Італійська команда Формули 1 вже розпочала пошук потенційних замін своєму гонщику Себастьяну Феттелю, оскільки чотириразовий чемпіон досі не погодив умови продовження контракту з Ferrari на ще один рік.

Чинна угода німця зі Скудерією спливає наприкінці сезону-2020, і Ferrari запропонувала Себастьяну новий однорічний контракт. Проте перемовини, можливо, зайшли в глухий кут через пандемію коронавірусу.

Попри те, що наприкінці року чимало пілотів звільняються від своїх контрактних зобов’язань – включно з Льюїсом Хемілтоном, який також веде перемовини зі своєю чинною командою Mercedes, у Маранелло, схожі, воліють залишити Феттеля, але, за повідомленнями джерел, гонщик відхилив першу пропозицію Ferrari – річний контракт із значно зменшеною зарплатою.

Кажуть, що Феттель наполягає на дворічній угоді й не хоче відмовлятися від своєї чинної зарплатні 36 млн фунтів на рік. Нещодавно Шарль Леклер підписав грандіозний п’ятирічний контракт із Ferrari, за яким отримуватиме біля 9 млн фунтів на рік, і в Маранелло, нібито, сподіваються, що Феттель погодиться на зарплату, близьку до тієї, що отримуватиме 22-річний монегаск.

За даними La Gazetta dello Sport, Ferrari встановила бюджет в 11 млн фунтів стерлінгів на контракт із Феттелем. Згідно повідомленням італійських медіа, у Скудерії вже склали перелік із трьох кандидатів, які мають замінити Феттеля, якщо чотириразовий чемпіон Ф1 не погодиться на однорічний контракт із значним скороченням зарплати. До цього переліку входять Даніель Ріккардо, Карлос Сайнс і Антоніо Джовінацці.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest