Леклер назвав Бінотто жорстким керівником

Автор: Роман Галімон | 22 Жов, 2019

Гонщик команди Ferrari Шарль Леклер розповів про те, яким жорстким керівником може бути Маттіа Бінотто та як це допомагало монегаску в сезоні Ф1.

У другій частині сезону 2019, коли боліди Ferrari «поїхали» та почали боротися за перемоги з Mercedes, всередині самої Скудерії виник конфлікт між пілотами. Багато хто говорить, що конфлікт почався на Гран Прі Італії, коли Леклер не надав напарнику Себастьяну Феттелю сліп-стрім у кваліфікації, проте Шарль зазначив, що керівнику команди й раніше доводилось допомагати гонщикам.

«Він спокійний чоловік, що важливо в таких умовах, як у Формулі 1, – цитує Леклера видання Speedweek. – Тут ти завжди напоготові, все відбувається так швидко, тому важливо мати поруч когось спокійного, на кого можна покластися. Як бос він поводиться так, як й повинен, це теж важливо.

Але він може бути й жорстким, якщо потрібно. Думаю, це теж необхідно начальнику».

Читайте також:

Леклер також розповів, як Бінотто реагує на конфлікти всередині команди, а особливо між пілотами.

«Це не подобається всій команді, нам в цілому це непотрібно, – сказав Шарль. – Тому, в ці моменти йому доводиться вести себе жорстко, аби ми реагували правильно.

Він знає, що я сам дуже вимогливий до себе, і він прилаштувався до цього, ставши зі мною менш жорстким, ніж міг би бути. Він хотів бути жорсткішим – але побачивши, в якому я буваю стані, став намагатися допомогти мені зібратися. Були такі моменти, як в Німеччині, коли він був поруч і допомагав мені стати кращим, як гонщик».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest