Ferrari: Леклер тиснув на Феттеля

Автор: Роман Галімон | 27 Гру, 2019

Керівництво Ferrari визнало, що задоволені роботою новачка команди Шарля Леклера та переглянуть його статус наступного сезону Ф1.

Хоча Леклер не зовсім новачок у Ferrari, адже входив до програми підготовки пілотів Скудерії з часів молодших формул, сезон-2019 він вперше провів у ранзі заводського пілота команди з Маранелло.

Читайте також:

У перший же рік у червоному боліді монегаск зміг здобути сім поулів та дві перемоги. Цього було достатньо, аби здивувати керівництво команди та натиснути на напарника Себастьян Феттеля.

Більше інфографіки:

Проте у Ferrari розуміють, що результат міг бути й кращим, якби команда не помилялась зі стратегіями та не мала технічних проблем.

«Я думаю, що ми повинні бути справедливими в тому сенсі, що ми помилялися кілька разів. У нас були проблеми з машиною, – сказав генеральний директор Ferrari Луї Камільєрі під час заходу на заводі в Маранелло. – Тоді вам некомфортно, бо ви ризикуєте зайвими».

Тим не менш, на думку Камільєрі, Леклер навіть за таких умов швидко пристосувався у команді й почав боротьбу.

«Очевидно, що робота Шарля мала вплив [на Феттеля]. Це неминуче, коли ти чемпіон світу, і цей молодий хлопчина приходить і має феноменальний сезон».

Камільєрі додав також, що Леклер протягом року прогресував у життєво важливій частині сезону.

«Ми всі знали, що у Шарля багато талантів. Я думаю, що він здивував навіть нас самих щодо того, на що він був здатний.

Він став сильнішим не лише як гонщик, але як невід’ємна частина команди. Для нас це дуже важливо. Він має чудові стосунки з командою і продовжує розвиватись в цьому».

Тепер, здається, що на відміну від сезону-2019, де Ferrari готова була ставити на Феттеля у «ситуаціях 50/50», команда не має наміру визначати «першого» пілота на наступний сезон.

«Це був правильний вибір у той час, – додав вже Бінотто. – Коли ми доберемося до Австралії, вони будуть вільні ганятися й номеру 1 не буде.

Важливіше те, що команда залишається першочерговою, і ми максимізуємо командні очки там, де нам це потрібно».

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest