Ferrari: Ми не задоволені новим регламентом Ф1

Автор: Роман Галімон | 02 Лис, 2019

Керівник Ferrari Маттіа Бінотто розповів, чому Скудерія вирішила погодити новий регламент Ф1, хоча має до нього зауваження.

FIA та Liberty Media, як й обіцяли, опублікували новий регламент Ф1 для сезону 2021 року в останній день жовтня.  Проте ще за тиждень до цього команди на загальній зустрічі мали чимало претензій до нових правил, а дехто навіть пропонував перенести затвердження нового регламенту на рік.

Читайте також:

Керівник команди Ferrari розповів про причини того, чому вони все ж підтримали нові правила гри.

«Ми не змінили своєї думки, – пояснив Бінотто. – Ми з самого початку говорили, що не особливо задоволені деякими пунктами правил. Ми зрозуміли, що потрібно співпрацювати з FIA і Ф1, щоб поліпшити регламент. Ми багато працювали з FIA останнім часом, щоб домогтися поліпшення. Але настав кінець жовтня і прийшла пора прийняти рішення. І ми вирішили рухатися далі. Я не вірю, що це фінальні правила на 2021 рік, але це відправна точка».

На думку Бінотто головним було почати процес перетворення, аби всі зрозуміли, що назад дороги вже немає.

«Було необхідно розірвати послідовність, – сказав Бінотто. – Аби зробити спорт стабільнішим, були потрібні зміни, тому ми й проголосували за ці правила.

Чи гарний нинішній регламент для 2021 року? Чи треба його поліпшувати? Ми вважаємо це стартовою точкою, а не фінальним зведенням правил.

Ми продовжимо багато працювати, як й останніми місяцями, з FIA й іншими командами, щоб знайти необхідні зміни в правилах».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest