Команда Haas розірвала контракт із Мазепиним

Автор: Редакція | 05 Бер, 2022
Микита Мазепин, Haas

Команда Ф1 Haas вирішила розірвати контракт із російським гонщиком Микитою Мазепиним та титульним спонсором – компанією «Уралкалій».

Після вторгнення Росії в Україну автомобільний світ продовжує реагувати через скорочення бізнес зв’язків із російськими компаніями.

Раніше Формула 1 оголосила про скасування Гран Прі Росії, а ФІА скасувала на Росії всі міжнародні змагання під своєю егідою. Крім того, ФІА заборонила російським та білоруським гонщиками виступати під своїми прапорами, а у Великій Британії їм заборонили виступати взагалі.

Команда Haas під час передсезонних тестів Ф1 у Барселоні зняла ліврею титульного спонсора «Уралкалій», а тепер оголосила про розрив контракту із російською компанією та гонщиком Микитою Мазепиним.

В прес-релізі команди сказано: «Команда Haas вирішила негайно розірвати контракт із титульним спонсором Уралкалій та гонщиком Микитою Мазепиним. Як й вся спільнота Формули 1, команда шокована та засмучена вторгненням в Україну та бажає швидкого та мирного завершення конфлікту».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest