Хемілтон здобув поул на етапі Ф1 в Сочі

Автор: Роман Галімон | 26 Вер, 2020
Льюїс Хемілтон

Гонщик Mercedes Льюїс Хемілтон здобув поул на етапі Ф1 в Сочі, а сама кваліфікація переривалась червоними прапорами через розбитий болід Ferrari Феттеля.

Читайте також:

У першому сегменті кваліфікації гонщиків попередили про заборону «зрізання» поворотів, адже у випадку виїзду за межі траси результат кола буде анульований. Під це правило потрапили багато гонщиків й, навіть, час першої спроби Хемілтона.

Проте на фоні хмар та зміни вітру гонщики продовжували «вивчати» трек, аби показати якомога кращий час у змінених умовах, адже температура асфальтового покриття впала у порівнянні з суботнім тренуванням.

На перші позиції пілотів Mercedes ніхто не претендував, але позаду почалась справжня боротьба. В підсумку гонщики з двигунами Ferrari довели, що трек в Сочі з його довгими прямими вимагає гарної потужності. Тому не дивно, що гонщики Haas та Alfa Romeo стали першими, хто залишив кваліфікацію.

До них приєднався лише Ніколя Латіфі, в той час як його напарник Джордж Расселл був кращий на секунду й випередив дві Ferrari, які опинились на межі вильоту, але пройшли до Q2.
У другому сегменті кваліфікації результат Хемілтона знову був анульований після виїзду у 18-му повороті. При цьому протокол тимчасово очолили Ріккардо, Сайнс та Перес.

Mercedes не дала британцю проїхати ще одну спробу на тому ж комплекті Medium, адже хотіла, аби він стартував на комплекті, який би проїхав якомога менше кіл.

Проте в той час, як Льюїс виїхав на новому комплекті на другу спробу, Феттель на своєму швидкому колі розбиває SF1000 й зупиняє Q2 на позначці 2:15 й при цьому гонщик Mercedes опинився в зоні вильоту.

Після того як болід Феттеля прибрали, всі гонщики вишукувались на виїзді з піт-лейн в очікуванні зробити ще одне швидке коло.

В останній спробі у топ-10 змогли повернутись не тільки Хемілтон, який виїхав на своє коло майже за секунду до картатого прапора, але й Макс Ферстаппен.

За межами кваліфікації опинились Леклер, Квят, Стролл (який зупинився прямо в згаданій черзі машин на виїзд), Рассел й, звісно, Феттель.
З першої спроби у Q3 Хемілтон показує недосяжні 1:31.391 й відірвався навіть від свого напарника на 0,7 секунди. А Ферстаппен та Ріккардо були майже на межі секунди.

Боттас спробував відповісти Хемілтону у другій спробі, але наблизився лише на 0,5 секунди, при тому що Льюїс зміг ще покращитись на 0,1 секунди й встановити рекорд траси.

Схоже, що фін явно розгубив свій п’ятничний темп, адже його також обійшов Ферстаппен, й другий пілот Mercedes стартуватиме з другого ряду поруч із Пересом, який став четвертим.

Гонщики Renault та McLaren розділили між собою місця від п’ятого до восьмого, а Гаслі та Албон стартуватимуть останнім у топ-10.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest