Хемілтон відмовився від Формули Е, але не від веганства

Автор: Роман Галімон | 25 Жов, 2019

Після Гран Прі Японії на британського гонщика обвалився шквал критики через те, що він пропагандує веганство та екологію, але сам виступає у зовсім не ощадливий до природи Ф1.

Крім того, чемпіон Формули Е Жан-Ерік Вернь запропонував Хемілтону перейти до електричної версії та підтвердити свої заклики до охорони навколишнього середовища.

Проте, здається, Хемілтон вирішив прояснити свою позицію.

«Мені зовсім не цікава Формула Е, – заявив Льюїс в четвер на прес-конференції в Мехіко. – Поки я не планую виступати там після Ф1. У людей є своя думка про те, як я використовую соцмережі, але це моя платформа [для висловлювань]. У кожного з нас є право слова, а як його використовувати – особистий вибір.

Ситуація непроста, тому що ми їздимо по всьому світу і виступаємо на машинах Формули 1. Наш слід видно набагато краще, ніж слід звичайного домосіда, що живе в одному місті. Але це не означає, що треба боятися закликати до позитивних змін. Я завжди дивлюся, що можу поліпшити, і який ефект даю світові.

Про такі речі починаєш більше турбуватися з часом. Це не можна виправити швидко, тут потрібна освіта. Я просто намагаюся привернути увагу до деяких тем. А чи звертати на них увагу – особистий вибір кожного. Я вважаю, що мовчанням нічого доброго не зробиш».

Читайте також:

Також під час тайфуну в Японії, коли суботні сесії на треку Сузука були скасовані, Хемілтон відвідав бухту біля міста Тайдзі, де щорічно йде вилов і вбивство дельфінів. Британець підкреслив, що свою веганську дієту, але не отримав підтримки своєї позиції в паддоку.

«Я не вважаю себе політично активним, – сказав Льюїс. – Я дивлюся всі новини, які вдається, дуже цікаво спостерігати за тим, що відбувається в світі. Мені здається, зараз страшний час для всіх нас. У всіх урядах світу йде стільки розмов, але не видно рішень, і це викликає занепокоєння. Не думаю, що кожен з нас може більше, ніж намагатися діяти краще у власних рамках, а якщо у вас є платформа, то треба пропонувати щось хороше».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest