Бріаторе не вірить у перехід Хемілтона до Ferrari

Автор: Роман Галімон | 28 Гру, 2019

Колишній керівник команди Ф1 Флавіо Бріаторе не вірить у необхідність запрошення гонщика Mercedes Льюїса Хемілтона до Ferrari.

Ще до завершення сезону Ф1-2019 стало відомо, що Хемілтон кілька разів зустрічався з керівництвом Скудерії, але подробиць зустрічі не розкрив.

Є припущення, що Хемілтон шукає альтернативи у разі закриття програми Mercedes у Ф1, або просто хоче «шантажувати» свою команду, показавши пропозицію від Ferrari.

Читайте також:

Проте, здається, Бріаторе не вірить у перехід британця до Маранелло та вважає за краще інвестувати гроші в розвиток машини.

«Хемілтон у Маранелло у 2021 році? Між ним і Шарлем Леклером я б обрав Леклера. І він також коштує дешевше», – сказав Бріаторе для Rai Gr Parlamento.

Також Бріаторе не повірив у перехід керівника команди Mercedes Тото Вольффа до Скудерії, адже австрієць є не тільки босом команди Ф1, але й управляє всією автоспортивною програмою німецького концерну та має акції гоночного колективу.

«Тото Вольфф у Ferrari у 2021 році? Він є акціонером у Mercedes. Немає сенсу їхати працювати найманим працівником іншої команди, адже це не було б вирішенням проблем.

Ferrari потрібен лідер. Важливим буде наявність машини.

Renault, наприклад, дала [Даніелю] Ріккардо купу грошей, але краще було вкласти їх у розвиток машини.

Ferrari повинна працювати, щоб створити болід у пів десятої секунди від Mercedes, тоді гонщик зможе проявити себе».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest