Роберт Кубіца може перейти до Alfa Romeo

Автор: Роман Галімон | 26 Гру, 2019

Польський гонщик Ф1 Роберт Кубіца може незабаром підписати контракт із командою Alfa Romeo та стати гонщиком розвитку.

Після завершення контракту з Williams, Роберт Кубіца неодноразово заявляв, що сподівається залишитися у Формулі 1 у якості гонщика розвитку або тестового пілота.

Читайте також:

Він вів перемовини про такий контракт із Haas та Racing Point, але, за даними видання RaceFans, поляк може укласти угоду з Alfa Romeo. Кубіца допоможе команді працювати над новим симулятором, адже має великий досвід у цьому, завдяки роботі на симуляторах Mercedes та Williams.

Важливу роль у підписанні контракту з Alfa Romeo може зіграти менеджер польського гонщика Алессандро Алунні Браві – він є директором холдингу Islero Investments, який володіє активами компанії Sauber, що у свою чергу керує командою Alfa Romeo.

Крім того, польська нафтова компанія PKN Orlen, яка давно підтримує Роберта Кубіцу, теж може зіграти роль у новому контракті.

В даний час Alfa Romeo працює з Shell, але цей контракт закінчується наприкінці 2019 року. Хоча Shell хоче продовжувати співпрацю, ця перспектива викликає питання у світлі майбутнього альянсу Fiat Chrysler Automobiles, якому належить Alfa Romeo, з PSA Group.

Таким чином, PKN Orlen отримає шанс замінити Shell та продовжити працювати з Кубіцею у Формулі 1. Польська компанія може просувати свій бренд Star, який представлений на європейському ринку. Однак, через договір із Ferrari на постачання двигунів, команда продовжить використовувати продукцію Shell в болідах, але, можливо, не буде розміщувати логотипи на машинах.

До речі, Кубіца раніше виступав за команду з Хінвіля між 2006 та 2009 роками, коли вона називалась BMW Sauber.

Цікаво також те, що Роберт у грудні провів тести машини DTM разом із компанією BMW, але поки висловив бажання залишитись у Ф1. Проте не оголосив з ким саме веде перемовини про місце у наступному році.

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest