Ф1 може повертатися до Китаю. Автодром у Шанхаї відкрито

Автор: Андрій Іванов | 08 Кві, 2020

Шанхайська міжнародна траса знову відкрита, і перші гоночні заходи на ній заплановані на червень. Цей автодром мав приймати Гран Прі Китаю – четвертий етап Формули 1 сезону 2020 року, але гонка стала першою з багатьох перенесених подій.

Пандемія корона вірусу, що охопила весь світ, виникла в Китаї, внаслідок чого в рамках карантинних заходів були скасовані всі спортивні події, а промоутер національного Гран Прі звернувся до організаторів чемпіонату з проханням перенести гонку.

Проте наразі країна починає повертатися до нормального життя.

У той час як школи, кінотеатри й головні туристичні місця, як і раніше, зачинені, деякі об’єкти вже функціонують – і серед них Шанхайський міжнародний автодром.

Джерела повідомляють, що минулого тижня на трасі було відбувся корпоративний захід Porsche, хоча й з обмеженим доступом для глядачів.

Також повідомляється, що перший гоночний захід після повторного відкриття траси відбудеться 26 червня, і це буде етап китайського чемпіонату GT, хоча контракт на це ще не укладено.

Гран Прі Китаю присутній у календарі Формули 1 з 2004 року, і організатори прагнуть перенести гонку на кінець року. З іншого боку промоутери етапу попереджають, що провести гонку у грудні, в січні або в лютому буде неможливо, тому що середня температура в Шанхаї взимку не піднімається вище 10 градусів за Цельсієм.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest