Спонсор команди Ф1 “втік” від аутсайдера

Автор: Андрій Іванов | 10 Січ, 2020

Багаторічний споссор команди Williams, яка зайняла останнє місце у сезоні Ф1 2019 року, вирішив перейти до команди McLaren/

Команда Ф1 McLaren оголосила про початок багаторічного технічного партнерства з Unilever, яке почнеться з сезону 2020 року.

Невдовзі після того, як стало відомо, що Unilever залишає Williams після п’ятирічної співпраці, про партнерство з цією компанією оголосила McLaren.

Читайте також:

У прес-релізі команди Формули 1 з Вокінга зазначено, що «партнерство скероване на розвиток машинобудування, поліпшення сенсорних технологій та розвиток можливостей».

Очільник McLaren Зак Браун вважає, що партнерство буде вигідним для обох сторін.

«McLaren і Unilever – це дві організації з глобальної репутацією інноваційних і лідируючих компаній технологічній галузі, – зазначив він. – Понад 50 років McLaren є новатором в галузі машинобудування і рушійною силою провідних технологічних досягнень і новаторських проривів.

Це партнерство дозволить нам обмінюватися знаннями й досвідом між двома глобальними організаціями. Ми з нетерпінням очікуємо на початок цього партнерства в сезоні 2020 року».

 


Додати свій коментар














Pin It on Pinterest