Феттель пояснив причини виштовхування Хемілтона в Мексиці

Автор: Роман Галімон | 29 Жов, 2019

Гонщик Ferrari Себастьян Феттель розповів, чому виштовхував Mercedes Льюїса Хемілтона на старті Гран Прі Мексики.

На старті Феттель намагався увійти у сліп-стрім напарника Шарля Леклера й тому одразу змістився вліво, де був болід Mercedes Хемілтона. Британець був змушений виїхати за межі траси, але в деякий момент асфальтове узбіччя змінилось травою й Льюїс відступив.

Читайте також:

Після гонки Феттель пояснив свій маневр тим, що просто не побачив суперника в дзеркалах.

«Я маневрував так, щоб опинитися в сліп-стрімі Леклера. У якийсь момент подивився в дзеркало – і побачив там Льюїса, – сказав Феттель. – Після цього я припинив зміщуватися вліво та спробував залишити йому простір. Правда, наскільки я розумію, в цей момент він вже їхав на узбіччі, звідки йому був тільки один шлях – на траву.

До цього я Льюїса не бачив. Так що, у мене не було бажання кудись його виштовхувати. Він задав мені питання на цю тему після гонки – але я не мав чого особливо сказати за винятком того, що я тільки що сказав вам.

Я думаю, що справа в дзеркалах. Ти бачиш в них не все, багато що залежить від кута зору – і сліпі зони існують, напевно, з моменту появи дзеркал заднього виду. На мій погляд, дуже часто на старті ми швидше здогадуємося, а не чітко бачимо і розуміємо, де знаходяться інші машини. Особливо це стосується проходження поворотів».

Тут варто згадати, ще інцидент Феттеля на Гран Прі Італії, коли його розвернули в першій частині гонки, і при поверненні на трасу він не побачив у дзеркалах наближення


Додати свій коментар










Pin It on Pinterest