Перес не готовий поступатись місцем Феттелю

Автор: Роман Галімон | 21 Лип, 2020
Серхіо Перес

Мексиканський гонщик Ф1 Серхіо Перес підтвердив, що в його контракті дійсно існують певні умови, за яких угода може бути достроково розірваною. Проте все не так просто.

Перед Гран Прі Угорщини з’явились припущення стосовно можливого переходу гонщика Ferrari Себастьяна Феттеля до Racing Point.

Стверджувалось, що німець має замінити Серхіо Переса, з яким команда із Сільверстоуна, котра має змінити назву на Aston Martin у 2021 році, готова підписати контракт.
Проте, проблема полягала в тому, що мексиканець минулого року підписав трирічну угоду з терміном дії до кінця 2022 року.

Але начебто, Лоуренс Стролл, який й очолив консорціум інвесторів-покупців Racing Point та Aston Martin, начебто готовий був виплатити Пересу «відступні» за розрив контракту, у випадку, звісно, якщо Феттель погодиться на перехід.

Однак, вже Перес після Гран Прі Угорщини заперечив, що його контракт можна просто розірвати. Єдиною можливістю, за словами мексиканця, припинити взаємовідносини між ним та Racing Point є проблеми зі спонсорською підтримкою.
«У всіх контрактах завжди є такі пункти, – сказав Перес для каналу Movistar. – Він пов’язаний із питанням спонсорства. Пункт може бути активований за певних умов, але я намагаюся, щоб із моїми спонсорами такого не сталося. Але це загальна проблема, яка від одного спонсора не залежить».

При цьому Перес розуміє, що у разі бажання запросити Феттеля, ситуація буде розвиватися не на його користь, адже другий гонщик команди Ленс Стролл є сином фактично власника колективу й акціонера автовиробника.

«На мою думку, якщо комусь доведеться піти, то вибір очевидний. Я, як батько, свого сина б не вигнав. Більше сказати особливо нічого. Поки все залишається без змін, у мене є контракт».

Себастьян Феттель
Себастьян Феттель, Ferrari

Цікаво, що протягом вікенду в Угорщині, сам Феттель не підтвердив й не спростував отримання пропозиції від Racing Point (або Aston Martin), але лише зазначив, що шукає найкращу пропозицію, яка дозволить йому боротися за вищі позиції.

«Чутки не просто так називають чутками, – сказав Феттель. – За пару днів після Австрії мало що змінилося. Інформації поки немає й більше мені нічого сказати.

Зараз всі говорять про Racing Point, вони вразили своєю швидкістю в двох перших гонках. Але у мене інформації поки що немає. Як я вже говорив, мені потрібний час для рішення. Я ще не знаю, чи буду виступати наступного року, чи не буду, а потім повернуся, а може завершу кар’єру, займуся чимось іншим. Я не відчуваю тиску, який змушував б мене виступати».

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея болідів Ferrari та Racing Point 2020 року:
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest