Racing Point готова боротися з Ferrari у сезоні-2020

Автор: Андрій Іванов | 29 Лют, 2020

Команда Ф1 Racing Point, яку багато хто із суперників звинувачує у використанні минулорічного чемпіонського боліда Mercedes, цього року сподівається кинути виклик Ferrari, принаймні на перших етапах сезону.

З моменту появи на трасі в Барселоні боліда Racing Point RP20, який миттю охрестили «рожевим Mercedes» через його тотожність з переможцем Кубку конструкторів 2019 року – Mercedes W10, навколо команди точиться багато балачок.

Впродовж зимових тестів пілоти Racing Point постійно перебували в групі лідерів, і технічний директор команди Енді Грін не відмовляється від ідеї кинути виклик Ferrari.

«Давайте зачекаємо. Ми просто намагаємося отримати найкраще з того, що маємо, – зазначив він у коментарі для Motorsport.com. – Ми побачимо, де знаходимося, у перших кількох гонках. Це дуже багато обіцяє, кажу вам точно».

«Я б збрехав, якби сказав, що ми не задоволені тим, де знаходимося зараз, – продовжив Грін – Ми задоволені нашим темпом.

Рівень продуктивності нашої машини такий, на який ми й очікували після того, як отримали дані з аеродинамічної труби й завантажили їх у стимулятор.

Гонщики випробували болід пару тижнів тому, і вони були у захваті. Тому вони були готові до швидкості в Барселоні».

«Ми просто не були впевнені, чи зможемо реалізувати весь потенціал того, що побачили на стимуляторі», – додав технічний керівник Racing Point.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest