Racing Point подовжила угоду з титульним спонсором BWT

Автор: Андрій Іванов | 18 Лют, 2020

Команда Ф1 Racing Point уклала нову багаторічну угоду з титульним спонсором BWT. Це означає, що цей бренд продовжить бути присутнім на болідах стайні, коли вона перетвориться на Aston Martin у 2021 році.

На презентації нового боліда Racing Point у понеділок стало помітно посилення присутності бренду BWT і відсутність колишнього титульного спонсора SportPesa.

Втім, керівник команди Отмар Сафнауер зазначив, що букмекерська компанія з Кенії ще може приєднатися до Racing Point цього року.

«У SportPesa виникли деякі складнощі на їхньому внутрішньому ринку, – пояснив керівний директор Racing Point . – Вони досі хочуть співпрацювати з нами, але, можливо, на іншому рівні – не в якості титульного спонсора».

Компанія BWT, яка займається системами очищення води, з’явилася у Формулі 1 в якості спонсора Force India у 2017 році. Наразі Сафнауер радіє, що у 2020 році болід команди отримав ще більше рожевого кольору.

«BWT – відмінний новий титульний спонсор, а машина виглядає чудово, – сказав він. – Вона стала трохи більш рожевою, з великими літерами BWT на задньому антикрилі. Думаю, це виглядає гарно.

BWT робить гарну справу для навколишнього середовища, і це відповідає й намірам Формули 1. Ф1 націлена на екологічність – включно з проведенням однієї гонки за повної відсутності пластикових стаканчиків.

Думаю, що BWT консультує їх у цьому, і, сподіваюся, зрештою всі гонки будуть проводитися без пластику».

Але чи збереже команда із Сільверстоуна свою фірмову рожеву ліврею наступного року, коли розпочнеться її партнерство з Aston Martin?

«Aston Martin – так буде називатися наше шасі, і ми станемо командою виробників. Але, як і будь-яка команда виробників, ми матимемо місце для титульного спонсора, – додав Сафнауер. – У Mercedes є Pteronas, тому це добре спрацює і з BWT».

Галерея Racing Point RP20:
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point
Фотограф: Racing Point

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest