У Red Bull назвали Алонсо «старим» для команди

Автор: Роман Галімон | 07 Лют, 2020

Команда Red Bull Racing обґрунтувала відсутність необхідності запрошувати Фернандо Алонсо до своєї лінійки пілотів Ф1.

Дворазовий чемпіон Ф1 Фернандо Алонсо заявив, що бажає повернутися у Ф1 наступного року, коли в чемпіонаті зміниться технічний регламент та багато команд будуть переглядати контракти зі своїми пілотами.

Алонсо сподівається потрапити до топ-команди, адже хоче знову боротися за перемоги і як він сам заявив «має незавершені справи».

Іспанець наразі пробує домовитися стосовно виступу на Інді-500, аби здобути омріяну потрійну корону, проте поки зазнав там невдачі, адже компанія Honda попросила команду Andretti не надавати свою машину гонщику, який дуже сильно критикував японські двигуни у Ф1.

З огляду на це, спортивний радник Red Bull доктор Гельмут Марко також не бачить перспектив у співпраці з Алонсо, адже іспанець відомий своїми висловами й Honda не захоче його бачити за кермом боліда Ф1 з двигуном Honda.

«Станом на нинішній момент, Алонсо в Red Bull абсолютно неможливо уявити, – сказав Марко для Motorsport-Magazin. – На це є дві причини. По-перше, його відносини з Honda, які сильно зіпсовані.

А по-друге, вся наша робота в Ф1 побудована на юніорській програмі, тобто підвищення молодих талантів. А якщо ми підпишемо Алонсо, він буде найстарішим у всьому чемпіонаті. Це суперечить всій нашій філософії.

Але у нас мотори Honda, тому прихід Алонсо все одно неможливий».

 

 

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest