В Red Bull ще не визначились із напарником Ферстаппена на 2020 рік

Автор: Роман Галімон | 29 Жов, 2019

Спортивний радник Red Bull Гельмут Марко сказав, що на місце напарника Макса Ферстаппена претендують три пілоти.

Здавалось, що Алекс Албон добре себе показав у складі Red Bull Racing після літньої перерви, коли замінив П’єра Гаслі, проте місце йому там на наступний рік ще не гарантоване.

Читайте також:

Доктор Гельмут Марко, який відповідає за «кадрову політику» в Red Bull розповів, що рішення мало бути прийнято після Гран Прі Мексики, але все ж перенесене на інший термін.

«З мого боку було помилкою так говорити, – сказав д-р Марко в інтерв’ю Motorsport.com. – Я чомусь думав, що Мексика в календарі йде після США. Але їх поміняли місцями [в порівнянні з сезоном-2018].

Ми вже підтвердили, що всі три пілоти [Албон, Гаслі та Квят] залишаться в наших командах. З Максом ситуація гранично ясна й без того. Тепер нам нікуди поспішати, щоб визначити хто в якій команді виступатиме».

Проте Марко відзначив, що єдиною невідомою залишаються здібності Албона: «Я мав на увазі, що про якості Квята ми вже все знаємо. У чому ми не були впевнені – це в здібностях Албона. Саме це я мав на увазі».

При цьому на питання про те, чи всі троє – Албон, Гаслі та Квят – є кандидатами на місце в Red Bull Racing у 2020 році, Марко відповів ствердно: «Так, всі вони».

Однак, на кого не варто чекати в «Червоних биках» так це на Ніко Хюлькенберга.

«Ні, ми розглядаємо тільки трьох наших пілотів, – сказав Марко. – Ми завжди про це говорили. У всіх цих гонщиків є контракти з Red Bull, в яких прописано, що ми самі вільні вирішувати, хто з них де буде виступати».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest