Правило одностайності команд Ф1 скасують у 2021 році

Автор: Редакція | 26 Жов, 2019

Регламент Формули 1 на 2021 рік, який повинен бути прийнятий до кінця місяця, передбачає істотне обмеження прав команд при прийнятті рішень.

Відповідно до інформації німецького видання Auto Motor und Sport, впровадження таких змін полегшить у майбутньому проводити зміни в чемпіонаті без згоди зі всіма командами.

Передбачається, що всі рішення будуть прийматися радою з 30 осіб. Це 10 представників FIA, 10 від організаторів чемпіонату і 10 – від команд. При цьому для зміни правил пізніше 30 квітня того року, коли зміни повинні набути чинності, буде потрібно 25 голосів. А щоб змінити щось протягом сезону після 30 квітня – 28 голосів.

Існуючі правила забороняють змінювати регламент протягом сезону без одноголосної згоди всіх команд. Таким чином, в майбутньому це обмеження буде скасовано. Більш того, при одностайності FIA та Формули 1, для зміни правил в майбутньому буде достатньо згоди лише половини з 10 команд.

Читайте також:

Також раніше ще на зустрічі FIA та команд у Парижі, було обговорена можливість обмеження права вето Ferrari. Так, з 2021 року Скудерія зможе використовувати його лише при прийнятті рішень щодо регламенту на силові установки, схеми розподілу призових – а також в питаннях, «які стосуються основ Формули 1».

Джерело: Motorsport.com


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest