Renault не викладається у Ф1 на 100 % – Red Bull

Автор: Редакція | 03 Січ, 2020

Спортивний радник Red Bull Гельмут Марко розкритикував програму Renault у Формулі 1 та вважає, що їхня команда не працює на сто відсотків.

Доктор Гельмут Марко, який фактично був одним із ініціаторів створення програми Red Bull у Ф1 та досі відповідає за пошук молодих пілотів, знається на створенні ефективної гоночної команди.

Читайте також:

На разі Renault після повернення до Ф1 у 2016 році досі не може вийти на цілі, що були поставлені керівництвом.

Фактично у 2020 році програмі Renault вже збігає п’ятирічний строк і нове керівництво французького автовиробника вже почало оцінку ефективності вкладених коштів.

Цікаво, що спортивним радником у Renault весь цей час був Ален Прост й тут Гельмут Марко у своїй манері вирішив трохи «потролити» чотириразового чемпіона Ф1.

«У цій команді чимало проблем, – сказав Марко для Motorsport.com. – Ось вони призначили Алена Проста на нову посаду. Але в підсумку нічого толком не змінилося».

Проте головною проблемою, на думку австрійця залишається те, що Renault не викладається у Ф1 на всі 100 відсотків, натякаючи, мабуть, що Red Bull викладається.

«Тут все просто. Знаєте, є такий вислів: не можна бути наполовину вагітною. І до Формули 1 цей вислів відноситься повною мірою. Якщо хочеш досягти успіху, треба бути залученим у проект на сто відсотків, треба бути готовим витрачати на це гроші, треба викладатися по максимуму і робити все можливе для досягнення результату».

 


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest