Ферстаппен став найкращим на фінальних тестах Ф1 у Бахрейні

Автор: Роман Галімон | 12 Бер, 2022
Макс Ферстаппен

Формула 1 завершила передсезонні тести в Бахрейні й у фінальний день найкращий час показав гонщик Red Bull Racing Макс Ферстаппен.

В останній день передсезонних тестів команди й гонщики мали продемонструвати свою реальну швидкість й показані результати приблизно говорять про актуальне розташування сил.

Макс Ферстаппен на останніх хвилинах на м’яких шинах С5 показав 1.31.720 та очолив протокол. Проте це все одно на три секунди повільніше за минулорічний поул.

Шарль Леклер із результатом 1.32.415 поступився нідерландцю аж 0,695 с, але монегаск використав сліки С4. Результат Фернандо Алонсо був ще на 0,3 с гіршим.

Цікаво, що Мік Шумахер зміг проїхати додаткові дві години після завершення тестів (команді Haas компенсували втрачений час за пропущену половину першого дня) й показав другий час 1.32.241. Порожня та прохолодніша траса вочевидь сприяли німцю.

Джордж Расселл та Валттері Боттас замкнули топ-5. Хоча через фіна довелось зупиняти сесію, коли його Alfa Romeo зупинився на трасі й викликав червоні прапори.

В останній день тестів ледь не всі команди працювали з двома гонщиками. На трасі лише були відсутніми Даніель Ріккардо (через коронавірус) та Естебан Окон.

Найбільшу дистанцію проїхав Ніколя Латіфі, а Льюїс Хемілтон опинився на передостанньому місці.

Дізнатись справжній темп нових болідів Ф1 та остаточний їхній вигляд можна буде вже наступної п’ятниці, коли розпочнеться перший етап сезону 2022 року – Гран Прі Бахрейну.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.