Трасу Америк реконструюють після скарг гонщиків Ф1

Автор: Роман Галімон | 05 Лис, 2019

Після численних скарг гонщиків Ф1 та MotoGP власники Траси Америк вирішили переробити асфальтове покриття гоночного треку.

Під вікенду Ф1 в Остіні багато гонщиків говорили, що в деяких поворотах були дуже сильні нерівності траси, а поломка підвіски на боліді Себастьяна Феттеля може бути цьому доказом, хоча причини пошкодження ще встановлюється.

Читайте також:

Проте за наявності багаторічних контрактів з багатьма гоночними серіями, власники Траси Америк вирішили скористатися зимовою перервою та провести ремонти на проблемних ділянках.

«Ми закриємо трасу на більшу частину грудня і половину січня, – розповів Motorsport.com глава Траси Америк Боббі Епштейн. – Ми проводили деякі відновлювальні роботи минулого року перед етапом MotoGP – тому, не сказав би, що нам доведеться переробляти взагалі все. Ми точно займемося всією задньою прямою, виїздом із піт-лейн та першим поворотом, а також ділянками перед 9-м і в районі 18-го і 19-го поворотів. Тому, роботи все ж досить великі. Я вже знаю, який нам виставлять рахунок!»

Епштейн назвав причини появи купин. На його думку, проливні дощі зруйнували ґрунти і це призвело до нерівностей на трасі.

«Для побуду траси ми заглибилися в землю на три метри і привезли спеціальний ґрунт, – розповів Епштейн. – Однак повінь 2015 року призвела до серйозних переміщень [ґрунту]. Ми не поправили ці зони, і ситуація погіршилася.

Було розмивання ґрунту навколо труб. Під асфальтом є труби, і в 2015 році вода текла не тільки по ним, а й уздовж них із зовнішнього боку. Це призвело до ерозії, утворилися порожнечі, ґрунт десь піднявся, а десь просів.

Ми знаємо, що це проблема, і запланували великий ремонт. Але ми не думали, що це так сильно вплине на машини Ф1».


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest